سایت ترجمه - ترجمه تخصصی - ترجمه مقاله

ترجمه تخصصی چیست؟

ترجمه تخصصی

ترجمه تخصصی ترجمه تخصصی در واقع یک زیر شاخه از ترجمه متون عمومی است که به میزانی دانش تخصصی در آن رشته نیازمند است تا بتوانید اصطلاحات و همچنین فرمول های خاص آن رشته را ترجمه تخصصی کنید.

 

برای اینکه بتوایند ترجمه تخصصی یک رشته را انجام دهید اولا باید حداقل سابقه یک ساله در ترجمه تخصصی آن رشته را داشته باشید و همچنین در آن رشته تحصیل کرده بشید تا با اصطلاحات خاص آن آشنا باشید و بتوانید آنها را درک کنید و همچنین آن را ترجمه تخصصی کنید.

 

یکی از خدمات اصلی سایت ترجمه تخصصی کاراپن ترجمه تخصصی است که یان موسسه با داشتن متخصصین ترجمه تخصصی در رشته های ذیل اقدام به ارائه خدمات ترجمه تخصصی در این رشته های کرده است.

 

ترجمه تخصصی تمامی متون دانشگاهی تمامی رشته ها اعم از رشته های زیر پذیرفته میشود: ترجمه تخصصی متون مربوط به رشته های حسابداری،روانشناسی،فلسفه،علوم اجتماعی،برق، عمران، مكانیك، صنایع، كامپیوتر، مهندسی شیمی، فیزیك، ریاضی، شیمی، نفت، مواد و متالوژی، معماری، هوش مصنوعی، فناوری اطلاعات (IT)، آمار، زیست، نانوفناوری، پزشكی، داروسازی، پیرا پزشكی، گیاه پزشكی، مدیریت، تربیت بدنی، فیزیك پزشكی، مهندسی هسته ای، هوافضا، گرافیك، ژئوفیزیك، اقتصاد، صنایع غذایی، بازرگانی، انرژی های نو، كشاورزی و ترجمه تخصصی متون مربوط به سایر رشته ها.  

 

و اما ترجمه تخصصی شامل چه مواردی میباشد؟ ترجمه تخصصی مقالات رشته های مختلف ، ترجمه تخصصی کتاب های رشته های مختلف ، ترجمه مقالات ISI ، ترجمه تخصصی پایان نامه های مختلف و ترجمه متون تخصصی. 

 

ترجمه تخصصی چیست؟
ترجمه تخصصی چیست؟